Lokalita

Obec Roztoky, která se rozkládá severně od Prahy na levém břehu Vltavy, disponuje plnou občanskou vybaveností a poskytuje tak plnohodnotné zázemí pro rodinné bydlení. V blízkosti rodinných domů Praha – západ naleznete kvalitní školu, školku a kulturní nebo sportovní vyžití. Oblast je řazena k nejmalebnějším místům okolí Prahy. Roztoky poskytují mnoho ideálních míst k trávení volného času, ať už v Roztockém háji či v údolí Únětického potoka, které přímo zve k procházkám.

Z Roztok je skvělá dostupnost Prahy autem i výborné spojení autobusem či vlakem. Autem se během 15 minut dostanete na metro A – Dejvická, za pouhých 20 minut na Letiště Václava Havla. Pro cestování hromadnou dopravou přímo z Roztok můžete využít vlak, kterým končí ve stanici Praha – Libeň, o víkendech jezdí až do Hostivaře.

Rodinné domy Praha – západ  zaujímají strategickou polohu, která je skvělou kombinací výborné dopravní dostupnosti a plné občanské vybavenosti a to vše jen pár metrů od přírody.

Zahrady Roztoky_LEXXUS_nové domy roztoky (1) Zahrady Roztoky_LEXXUS_nové domy roztoky (2) Zahrady Roztoky_LEXXUS_nové domy roztoky (3)

Kontaktujte nás

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.