O projektu

Rodinné domy Praha – západ jsou novým developerským projektem, který vyrůstá v klidném prostředí obce Roztoky u Prahy. Zahrady Roztoky je soubor rodinných domů s nadčasovou architekturou a promyšleným dispozičním řešením. Rodinné domy  Praha západ budou realizovány v několika etapách.

 

Čtvrtá etapa projektu Zahrady Roztoky představuje nové rodinné domy o dispozicích 5+kk a stejně jako předchozí fáze nabízí dvojdomy, řadové i samostatné rodinné domy. Domy k prodeji budou vystavěny na pozemcích o rozloze 279 m2 až 553 m2. Pohodlné parkování je zajištěno vlastním garážovým stání a samostatným stáním před domem.

Energetická náročnost: B
Dokončení: podzim 2019

Pátá etapa projektu Zahrady Roztoky nabízí nové rodinné domy o dispozicích 5+kk. V nabídce naleznete rodinné dvojdomy o výměrách 144 m² až 155 m². Garáž a samostatné stání před domem je samozřejmostí. Výstavba nových rodinných domů bude probíhat na pozemcích o velikostech 307 m² až 343 m².

Energetická náročnost: B
Dokončení: podzim 2019

 

Nové dvojdomy 5+kk k prodeji

Zahrady Roztoky představují nové rodinné domy o dispozici 5+kk. Každý dům k prodeji disponuje prostornou zahradou o velikosti od 258 m². V prvním podlaží nového domu se nachází prostorný obývací pokoj s praktickým prostorem pro kuchyňský kout, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, šatna a garáž pro jedno osobní auto a s dostatkem místa pro úložné prostory. Na příjezdové cestě před garáží se naskýtá možnost zaparkovat také druhé auto. Ve druhém nadzemní podlaží naleznete 3 pokoje, společnou koupelnu a ložnicí s vlastní koupelnou. Z ložnice a jednoho z pokojů je umožněn vstup na balkon o velikosti 4,87 m² a 3,5 m². Nové rodinné domy Zahrady Roztoky jsou vhodné pro rodinné bydlení.

 

 

Nové samostatné domy 5+kk k prodeji

Další novinkou v nabídce projektu Zahrady Roztoky jsou samostatné rodinné domy s dispozicí 5+kk, které se budou nacházet na pozemcích o velikostech 536 m² až 574 m². Přízemí rodinného domu nabídne velkoryse řešený obývací pokoj s praktickým místem pro kuchyňský kout a jídelnu, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a garáž, kde bude možné pohodlně zaparkovat jedno auto. Druhé auto je možné zaparkovat na příjezdové cestě před domem. V prvním patře domu k prodeji se nachází 3 pokoje, společná koupelna a prostorná rodičovská ložnice s vlastní koupelnou. Rodinný dům dále disponuje 3 balkony o velikostech 3,5 m², 3,5 m² a 3,88 m². Nové rodinné domy Zahrady Roztoky jsou vhodné pro rodinné bydlení.

 

 

Kontaktujte nás

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.