O projektu

Rodinné domy Praha – západ jsou novým developerským projektem, který vyrůstá v klidném prostředí obce Roztoky u Prahy. Zahrady Roztoky je soubor rodinných domů s nadčasovou architekturou a promyšleným dispozičním řešením. Rodinné domy  Praha západ budou realizovány v několika etapách.

 

Třetí etapa projektu Zahrady Roztoky nabízí větší výběr z jednotlivých typů rodinných domů o dispozicích 4+kk a 5+kk. V nabídce naleznete dvojdomy, řadové i samostatné rodinné domy o výměrách 150 m² až 177 m². Garáž a samostatné stání před domem je samozřejmostí. Výstavba nových rodinných domů bude probíhat na pozemcích o velikostech 256 m² až 574 m².

Energetická náročnost: B
Dokončení: podzim 2018

Čtvrtá etapa projektu Zahrady Roztoky představuje nové rodinné domy o dispozicích 5+kk a stejně jako předchozí fáze nabízí dvojdomy, řadové i samostatné rodinné domy. Domy k prodeji budou vystavěny na pozemcích o rozloze 279 m2 až 553 m2. Pohodlné parkování je zajištěno vlastním garážovým stání a samostatným stáním před domem.

Energetická náročnost: B
Dokončení: podzim 2019

 

Nové dvojdomy 5+kk k prodeji

Zahrady Roztoky představují nové rodinné domy o dispozici 5+kk. Každý dům k prodeji disponuje prostornou zahradou o velikosti od 258 m². V prvním podlaží nového domu se nachází prostorný obývací pokoj s praktickým prostorem pro kuchyňský kout, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, šatna a garáž pro jedno osobní auto a s dostatkem místa pro úložné prostory. Na příjezdové cestě před garáží se naskýtá možnost zaparkovat také druhé auto. Ve druhém nadzemní podlaží naleznete 3 pokoje, společnou koupelnu a ložnicí s vlastní koupelnou. Z ložnice a jednoho z pokojů je umožněn vstup na balkon o velikosti 4,87 m² a 3,5 m². Nové rodinné domy Zahrady Roztoky jsou vhodné pro rodinné bydlení.

 

 

Nové řadové domy 5+kk k prodeji

V projektu Zahrady Roztoky nově naleznete také řadové domy o dispozici 5+kk s výměrou 177 m². V přízemí nového domu se nachází velkorysý obývací pokoj s praktickým místem pro kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora a garáž. První patro rodinného domu je rozděleno na 3 pokoje, společnou koupelnu a ložnici s vlastní koupelnou a vstupem na balkon o výměře 5,63 m² s výhledem do zahrady. Nové řadové domy budou vystavěny na pozemcích o velikostech 256 m² až 416 m². Nové rodinné domy Zahrady Roztoky jsou vhodné pro rodinné bydlení.

 

 

Nové samostatné domy 5+kk k prodeji

Další novinkou v nabídce projektu Zahrady Roztoky jsou samostatné rodinné domy s dispozicí 5+kk, které se budou nacházet na pozemcích o velikostech 536 m² až 574 m². Přízemí rodinného domu nabídne velkoryse řešený obývací pokoj s praktickým místem pro kuchyňský kout a jídelnu, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a garáž, kde bude možné pohodlně zaparkovat jedno auto. Druhé auto je možné zaparkovat na příjezdové cestě před domem. V prvním patře domu k prodeji se nachází 3 pokoje, společná koupelna a prostorná rodičovská ložnice s vlastní koupelnou. Rodinný dům dále disponuje 3 balkony o velikostech 3,5 m², 3,5 m² a 3,88 m². Nové rodinné domy Zahrady Roztoky jsou vhodné pro rodinné bydlení.

 

 

Kontaktujte nás

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.

Přihlašte se k odběru novinek

Email: